Ekonomi Üniversitesi’nin Lojistik Kulübü tarafınca 15’incisi yapılan Üniversite ve Sanayi İş Birliği Etkinliği’ne kariyer standı ile katılım sağladık. 4’üncü sınıf lojistik yönetimi öğrencilerinin bitirme proje sunumlarını dinleyip akademisyenlerle birebir sohbet ettik.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası ile anlaşma yaptık. Irmak Grup olarak MUTSO üyelerine gümrük müşavirliği ve depolama hizmetlerinde ayrıcalıklar sağlıyoruz.

Agroexpo 2022, Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Irmak Gümrük Müşavirliği ve Irmak Depoları olarak 2 stant kurduk. Sektördeki birçok profesyonellerle birebir tanışma fırsatı yakaladık.

İstanbul’da 15.si düzenlenen Logitrans 2022’ ye katılım sağladık. Lojistik sektöründeki gelişmeleri takip etme fırsatı yakalayıp pek çok firma ile çeşitli projeler geliştirdik.

İzmir’de gerçekleşen Logistech 2022 fuarında yerimizi aldık. İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Tunç Soyer, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar ve diğer tüm stant misafirlerimize ziyaretleri için teşekkür ederiz.