HAKKIMIZDA

Firmamız, IRMAK GRUP Bünyesinde; IRMAK Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Unvanıyla, Gümrük Müşavirliği Hizmeti ve Danışmanlığı konusunda ki bilgi ve birikimlerini sektör tecrübesi ile bir araya getirerek Türkiye’nin her ölçekteki sanayici, ithalatçı ve ihracatçılarına Gümrüklü – Gümrüksüz depolama ve lojistik sektöründe, tescil öncesi işlemlerde (TSE, CE, Kişisel Koruyucu Donanım, Tarım ve Orman Bakanlığı vb.) hizmet verebilen müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ şirketidir.

Irmak Gümrük Müşavirliği olarak; İzmir, İstanbul, Mersin, Adana, İskenderun, Bursa Kocaeli illerinde hizmet vermekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden hızlı ve doğru hizmet anlayışıyla işlemlerin takibi ve sonuçlandırılması konusunda müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini en üst seviyede karşılamayı temel ilke olarak benimseyerek dinamik yapıya sahip sektörümüzde sürdürülebilir büyümeyi sağlamak.

 

MİSYONUMUZ

Firmalarımıza güçlü, kurumsal, teknolojik alt yapımız, güncel uygulamalarımızla ve butik hizmet anlayışıyla gümrük mevzuatı etik değerler çerçevesinde hızlı ve kaliteli çözüm ortağı olup, şeffaflık esaslı ilişkiler kurarak riskleri ve maliyetleri kendileri için minimize edecek yol haritaları çiziyoruz.